Únor 2014

The end...

11. února 2014 v 17:36 | Ellie
Kdo na blog aspoň trošku pravidelně chodí, tak ví, že já na dlouhé psaní nejsem, tak nečekejte dlouhý rozlučkový článek.. Byla jsem hrozně ráda, že mám jediná aktualizovaný blog o Mile, ale potom mi asi došlo proč, protože o Mile opravdu skoro nic neni a když se něco objeví, tak jsou to nekvalitní fotky.. Opravdu mám Milu jako herečku ráda, ale nebaví mě přidávat 1 článek denně a mít rozkouzkované novinky tak, aby to vyšlo na každý den, takže se omlouvám všem, které zklamu, ale tady na blogu končím.. Možná to některé i potěší :D .. Blog mohl za 3 měsíce oslavit 1 rok, ale co se dá dělat.. Chci moc poděkovat úžasným affs, které jsem díky tomuhle blogu poznala a teď už jiné téma.. Nevím, jestli to někdo ještě čte, ale kdo ne, tak nevadí.. Založila jsem si nový blog.. A možná někoho zase potěšim a možná taky ne, ale je na něm zase Mila ( jak logický dělat další blog o Mile že?) a Nina Dobrev.. Nechci žádné affs nutit k tomu, aby jsme byli znovu affs, protože nevím, jestli máte Ninu rádi, ale komu nevadí, tak mi napište na blog do ,,wanna be" a ze všema budu zase ráda affs.. Tímto se tady s Váma loučím a mějte se hezky :).. Nový blog je tady.


Doplněné fotky

4. února 2014 v 17:42 | Ellie
Hiatus pořád pokračuje, ale objevila se spousta perfektních fotek Mily a já Vás o ně nemohla připravit :D.. Do konce týdnu už tu snad budu zase normálně i s obíháním..

I letos je Mila tváří značky Gemfields a k té příležitosti se objevily dvě nové fotky z photoshootu.
002~167.jpg.001~180.jpg...
Ke Gemfilds začala i propagace, na které Mila nemohla chybět.. Fotky pochází ze včerejška..
014~67.jpg.013~74.jpg.012~75.jpg.011~82.jpg.010~89.jpg
Taky se objevilo pár fotek z letiště z Floridy, kde byla Mila s Ashtonem spatřena v neděli (2. února)..
ashton-kutcher-mila-kunis-jacksonville-airport-departing-couple-04.jpg.ashton-kutcher-mila-kunis-jacksonville-airport-departing-couple-03.jpg.ashton-kutcher-mila-kunis-jacksonville-airport-departing-couple-02.jpg.ashton-kutcher-mila-kunis-jacksonville-airport-departing-couple-01.jpg.


Hiatus

3. února 2014 v 9:13 | Ellie |  Diary
Nebudu to dlouho okecávat.. Teď jsem nebyla 14 dní ve škole a musim všechno dohnat a ani nemám náladu na blog.. Proto dám zatím hiatus a do konce týdne se určitě ozvu.. Omlouvám se všem affs, že nebudu obíhat.. Kdyby něco, tak mě najdete na asku :)..

POTD (2.2.2014)

2. února 2014 v 6:00 | Ellie |  POTD
Ani nevím, jestli dneska nějaké novinky jsou nebo ne, ale jsem líná je hledat :D ..Tak je tu pravidelně fotka dne..

POTM Bžezen

1. února 2014 v 6:00 | Ellie |  POTM
Jako každý měsíc je tu hlasování pro fotku měsíce.. Vím, že je na všech fotkách Mila skoro stejná, ale já mám tyhle fotky ráda, tak hlasujte a vyberte tu nejlepší fotku a další měsíc :).. Taky jsem se rozhodla možná pro velké změny na blogu, ale nevím, jestli to dotáhnu do konce :D .. A kdo by se nudil, tak mě najdete na asku :)..